Dobrá rada: Ako sa nebáť informačných technológií

Rady, tipy, recepty

Dobrá rada: Ako sa nebáť informačných technológií

01. 12. 2017 06:46

Tento týždeň vám poradíme, ako sa zorientovať vo svete informačných technológií. Ak sa neviete rozhodnúť, či potrebujete viac smartfón, tablet alebo notebook, poradíme vám. Richard Šümeghy oslovil Martina Drobného, šéfredaktora technologického magazínu PC revue a experta v oblasti informačných technológií. Ako dokážu smartfóny a počítače pomôcť seniorom? 

1. časť
Stiahnuť audio súbor

Ak si vyberáte smartfón, povieme vám, čo je dôležité pri výbere takéhoto telefónu u seniorov. Richard Šümeghy aj dnes oslovil Martina Drobného, experta vo svete technológií.

2. časť
Stiahnuť audio súbor

Ak sa rozhodujete medzi smartfónom a tabletom, povieme vám, čo je dôležité pri výbere takéhoto zariadenia. Richard Šümeghy aj dnes oslovil Martina Drobného, experta vo svete informačných technológií. 

3. časť
Stiahnuť audio súbor

Dnes je deň počítačovej bezpečnosti, preto by sme si mali uvedomiť, že svoj počítač alebo smartfón by sme mali chrániť. A rovnako aj svoje osobné údaje, ktoré zverejňujeme na internete. Opýtame sa odborníka, ako často treba meniť svoje heslo v tabletoch a smartfónoch. Ale možno pre vaše potreby je lepší notebook. Richard Šümeghy aj dnes oslovil Martina Drobného, experta vo svete informačných technológií.

4. časť
Stiahnuť audio súbor

Tento týždeň vám radíme, ako sa zorientovať vo svete informačných technológií. Richard Šümeghy oslovil Martina Drobného, šéfredaktora technologického magazínu PC revue a experta v oblasti IT. Prečo by sa najmä seniori nemali báť nových technológií?

5. časť
Stiahnuť audio súbor

Toľko expert v oblasti IT Martin Drobný a od pondelka zmeníme tému a reč bude o etikete súvisiacej s koncom roka.. dozviete sa napríklad aj to, aký darček sa hodí obchodnému partnerovi a aký svokre.

Autor: Richard Šümeghy; Ilustr. foto: Pixabay

Živé vysielanie
??:??