Ako nám uľahčuje život umelá inteligencia

Rady, tipy, recepty

Ako nám uľahčuje život umelá inteligencia

12. 01. 2018 06:46

Tento týždeň sa zameriame na umelú inteligenciu. Ak sa vám zdá, že hovorím o budúcnosti, mýlite sa. Richard Šümeghy oslovil Martina Drobného, šéfredaktora technologického magazínu PC revue a opýtal sa ho, kde všade je dnes prítomná umelá inteligencia.  

1. časť
Stiahnuť audio súbor

Tento týždeň hovoríme o umelej inteligencii, ktorá je už dnes prítomná najmä v priemysle alebo v poľnohospodárstve. Experta v oblasti IT Martina Drobného oslovil Richard Šümeghy.

2. časť
Stiahnuť audio súbor

Richard Šümeghy.sa odborníka v oblasti IT Martina Drobného opýtal, ako funguje umelá inteligencia v automobiloch.

3. časť
Stiahnuť audio súbor

Tento týždeň hovoríme o umelej inteligencii, ktorá bude v budúcnosti prítomná vo všetkých oblastiach nášho života. Ale už aj dnes nám uľahčuje život – napríklad v elektromobiloch. Aká je ich budúcnosť, opýtal sa Richard Šümeghy.experta v oblasti IT Martina Drobného.

4. časť
Stiahnuť audio súbor

Tento týždeň hovoríme o umelej inteligencii, ktorá bude v budúcnosti prítomná vo všetkých oblastiach nášho života. Ako nám uľahčuje život dnes, opýtal sa Richard Šümeghy šéfredaktora technologického magazínu PC Revue Martina Drobného.

5. časť
Stiahnuť audio súbor

To bol Martin Drobný IT špecialista, hvoorili sme o umelej inteligencii v našom živote. Od pondelka to už budú užitočné rady o tom, ako si šetriť chrbticu a ako predísť jej bolesti.

Autor: Richard Šümeghy; Ilustr. foto: Pixabay

Živé vysielanie
??:??