Ako sa starať o rezané májové kvety

Dobrá rada

Ako sa starať o rezané májové kvety

17. 05. 2019 06:45

Tento týždeň to budú tipy a triky, aby nám rezané kvety vo váze vydržali čo najdlhšie. Začneme tým, ako vybrať vhodnú kyticu na sviatočnú príležitosť. Richard Šümeghy oslovil známeho floristu Ivana Bednárika.  

Ako sa starať o rezané májové kvety
Stiahnuť audio súbor

Tento týždeň vám prinášame tipy a triky, ako predĺžiť životnosť rezaných kvetov vo váze. Richard Šümeghy oslovil floristu Ivana Bednárika a opýtal sa na výhody rezaných kvetov.

Ako sa starať o rezané májové kvety - 2. časť
Stiahnuť audio súbor

Tento týždeň vám prinášame rady a tipy, ako predĺžiť životnosť rezaných kvetov vo váze. Richard Šümeghy oslovil floristu Ivana Bednárika a opýtal sa na starostlivosť rezaných pivoniek vo váze.

Ako sa starať o rezané májové kvety - 3. časť
Stiahnuť audio súbor

Tento týždeň vám prinášame rady, ako predĺžiť životnosť rezaných kvetov vo váze. Ruža je považovaná aj za kráľovnú kvetov. Richard Šümeghy sa práve na starostlivosť o ruže vo váze opýtal skúseného floristu Ivana Bednárika.

Ako sa starať o rezané májové kvety - 4. časť
Stiahnuť audio súbor

Tento týždeň vám prinášame rady, ako predĺžiť životnosť rezaných kvetov vo váze. Richard Šümeghy oslovil floristu Ivana Bednárika a opýtal sa, ako je najlepšie umiestniť kyticu kvetov?

Ako sa starať o rezané májové kvety - 5. časť
Stiahnuť audio súbor

Toľko tento týždeň o rezaných májových kvetoch. Od pondelka budeme hovoriť o domácich miláčikoch, všimneme si však menej tradičných maznáčikov.

Autor: Richard Šümeghy; Ilustr. foto: Pixabay

Živé vysielanie
??:??