Čo vy na to? Milan Lasica

Ľudia

Čo vy na to? Milan Lasica

14. 07. 2017 06:53

Prázdniny sú v plnom prúde a počas nich môžete o takomto čase počuť každý deň v týždni jednu osobnosť, ktorej sa Ľudovít Jakubove opýta na 5 rôznych veci. Minulý týždeň nás poučil a aj pobavil vedec Peter Celec, odo dneška to bude ikona slovenského humoru a satiry, herec a fantastický glosátor Milan Lasica.   

Čo vy na to? Milan Lasica
Stiahnuť audio súbor

Celý tento týždeň je našim ranným respondentom Milan Lasica, okrem iného aj prezident, čoraz uznávanejšieho  filmového festivalu Art Film Fest, na ktorom, tento rok v Košiciacch boli ocenení napr. Magda Vášáryová, Ondřej Vetchý, či Jiří Bartoška. Dnes sa Ľudovít Jakubove opýtal pána Lasicu na slovenskú kinematografiu.

2. časť
Stiahnuť audio súbor

3. časť
Stiahnuť audio súbor

Ikona slovenského, ale aj československého humoru, Milan Lasica, nám tento týždeň venoval trocha svojho času a Ľudovít Jakubove mu položil 5 otázok, na každý deň jednu. Po autorský vzoroch, prezidentskej funkcii a slovenskom filme, to dnes budú práve ikony, alebo idoly humoru Milana Lasicu. 

4. časť
Stiahnuť audio súbor

Tento týždeň, o tomto čase,  môžeme každé ráno počúvať Milana Lasicu.  Poznáme ho všetci. Ako komika, herca, speváka, režiséra, dramatika, glosátora. Ale len málokto si ho vie predstaviť, ako starého otca. A Ľudovít Jakubove sa ho opýtal práve na čas trávený s vnučkami.

5. časť
Stiahnuť audio súbor


Autor: Ľudovít Jakubove; Ilust. foto: TASR - Martin Baumann

Živé vysielanie
??:??