Čo vy na to? Čo so sebou po sviatkoch?

Ľudia

Čo vy na to? Čo so sebou po sviatkoch?

12. 01. 2018 06:53

Najkrajšie a najdlhšie sviatky sú za nami, treba sa vrátiť ku každodennému životu. Niekomu to ide ľahko, inému ťažšie. Svoje tu hrajú návraty domov a potom odchody, stretnutia i odlúčenia s blízkymi, ale aj stravovacie návyky. Ľudovít Jakubove zastihol známu slovenskú herečku a speváčku, Janu Hubinskú pri jednom z bratislavských jazier počas víkendového športovania pri rýchlej chôdzi.   

Jana Hubinská
Stiahnuť audio súbor

Je po sviatkoch a pomaly sa rozbiehame do "obyčajného" života. Niektorí z nás si dali predsavzatia, iní to tak cítia, že treba so sebou niečo robiť. Jednoducho sa zbaviť zásob, ktoré sme si do seba a na seba nabalili počas dní hodovania.  Ľudovít Jakubove oslovil publicistu a odborníka na zdravú výživu, Jaroslava Pížla, ktorý to nie len prednáša, ale sa aj dlhodobo zdravo stravuje.

Jaroslav Pížl
Stiahnuť audio súbor


Dostať sa po sviatočnom leňošení a hodovaní, nemusí byť nič jednoduché.   Niektorí pribrali, niektorí zleniveli a treba ísť späť do práce, sústrediť sa na štúdium, alebo trebárs, len sa tak vrátiť k zdravému životnému štýlu, spojenému s pohybom. Dnes  sa Ľudovít Jakubove rozpráva s profesionálnym trénerom Marošom Molnárom. 

Maroš Molnár
Stiahnuť audio súbor

Čo so sebou, po sviatočnom leňošení, to je otázka, ktorej sa o takomto čase  venujeme tento týždeň. Po herečke, odborníkovi na výživu a trénerovi dnes dostanú slovo lekár a farmaceutka. Ľudovít Jakubove sa na tuky opýtal mediálne známeho lekára Miloša Bubána.

Miloš Bubán
Stiahnuť audio súbor

Vianoce, koniec roka, začiatok nového. Obdobie stretávania, leňošenia a oddychovania je za nami a každé ráno sme sa rozprávali o tom, ako sa vrátiť späť do formy, začať žiť zasa aktívne a nepriberať.  Po minulých dňoch, kedy sme počuli názory odborníkov, si na dnes nechal Ľudovít Jakubove  hokejovú legendu, Jozefa Golonku.

Jozef Golonka
Stiahnuť audio súbor


Autor: Ľudovít Jakubove; Ilustr. foto: Pixabay

Živé vysielanie
??:??