Súťaž „Spomienky po 30 rokoch“

Ľudia

Súťaž „Spomienky po 30 rokoch“

15. 10. 2019 13:59

Pri príležitosti blížiaceho sa 30. výročia Nežnej revolúcie máme pre vás zaujímavú súťaž pamäte.

Čo vám doma pripomína obdobie Nežnej revolúcie a vtedajšie ponovembrové obdobie? Zapisovali ste si niekde poznámky z udalostí, ktoré vtedy hýbali celou československou spoločnosťou? Máte odložené výstrižky z novín, listy, vstupenky na podujatie, fotografie alebo iné pamiatky, ktoré sa vám spájajú s novembrom 89 a následným obdobím plným zmien?

Čo ste robili pred 30 rokmi? Kde a pri čom vás informácie o nepokojoch 17. novembra 1989 v Prahe zachytili? A ako ste prežívali zamatové obdobie a ponovembrové mesiace, v akej životnej situácii vás revolučné udalosti našli? Ako vtedajšie vnútropolitické ale aj spoločenské dianie vo vašom okolí ovplyvnilo či zmenilo vaše ďalšie smerovanie, alebo vašu rodinu, priateľov, spolužiakov, spolupracovníkov, obec alebo mesto. Akú hudbu ste vtedy počúvali?

Dajte nám o tom vedieť! Písať môžete aj o udalostiach, ktoré v tom čase zmenili vaše vnímanie reality.

Ako poslať vaše spomienky do Rádia Regina Západ?

Elektronickou formou na spomienky.regina@rtvs.sk, v predmete správy uveďte heslo „Spomienky", alebo písomnou formou na adresu: Rádio Regina Západ, Mýtna 1, P. O. box 55 817 55 Bratislava 15 a na obálku napíše heslo „Spomienky".

Najzaujímavejšie spomienky zverejníme vo vysielaní 17. novembra po 10.00 hodine vo vysielaní Rádia Regina Západ.

Víťaza súťaže vyžrebujeme o deň neskôr 18. 11. 2019 v živom vysielaní Rádia Regina Západ.

Cena pre víťaza súťaže: Poukaz na pobyt na 3dni/2noci pre dve osoby v krásnom prírodnom prostredí v okrese Liptovský Mikuláš. Poukaz je platný do 14.2.2020, okrem termínu 15. 12. - 1. 1. 2020. (V cene okrem ubytovania 2 lôžkovej izbe, sú raňajky formou bufetu, voľný vstup do hotelového wellness komplexu, sauna, ranné plávanie v čase 7. - 10. hod., voľný vstup do fitness centra, parkovisko).

Podmienky účasti: Do súťaže sa môžu zapojiť všetci poslucháči RTVS, ktorí nám do 15. 11. 2019 napíšu o svojich spomienkach na obdobie Nežnej revolúcie a ponovembrové obdobie.

Súťažiaci zaslaním e-mailu alebo listu so svojimi spomienkami dáva súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle GDPR podľa bodu 2.9 tohto Štatútu. Zaslaním svojho textu do redakcie Rádia Regina Západ súťažiaci udeľuje RTVS bezodplatný súhlas na formálnu i štylistickú úpravu textu, na krátenie textu ako i na jeho zverejnenie a šírenie (vo vysielaní, na sociálnych sieťach, na webovej stránke RRZ).


 

Foto: TASR

Živé vysielanie
??:??