EURO 2020
EURO 2020

Je tu súťaž pre záhradkárov. Moja oáza s Reginou

Je tu súťaž pre záhradkárov. Moja oáza s Reginou

Galéria

Rádio Regina spúšťa novú súťaž. Ukážte nám, ako vyzerá váš balkón, terasa či záhrada v plnej kráse! Výhercovia môžu získať výnimočný pobyt v kúpeľoch.

Vytvorili ste si svoju malú či veľkú zelenú oázu na záhrade či balkóne? Vysadili ste si muškáty, hortenzie, či v pastelových farbách záhon pivónií? Alebo ste premenili vašu záhradu na malé levanduľové Provence?

Zapojte sa do súťaže „MOJA OÁZA s REGINOU" a pochváľte sa, ako vyzerá váš balkón, terasa či záhrada počas najkrajších dní v roku.

Pozvite nás do svojho zeleného raja. Výhercovia môžu získať - každý týždeň ročné predplatné časopisu Záhradkár alebo štvordňový pobyt v kúpeľoch pre dve osoby a k tomu plnú penziu a procedúry.

Posielajte fotky a ste v hre o zaujímavé ceny

Stačí, ak váš zelený raj odfotíte a fotku nám pošlete cez vyplnený, nižšie uvedený formulár. Nezabudnite stručne pripísať krátky komentár s použitím slova „oáza", čo pre vás vaše zelené kráľovstvo znamená, čo vám dáva, čím je pre vás výnimočné, alebo ako v ňom trávite svoj voľný čas.

Malý tip pre vás, inšpiráciu môžete čerpať aj z našej televíznej relácie Hurá do záhrady. V archíve častí určite získate množstvo zaujímavých podnetov, ktorými sa odlíšite od ostatných súťažiacich.

Príspevky budú postupne zverejňované vo facebookovej skupine „Moja oáza s Reginou", kde nájdete potrebné pravidlá súťaže. Vyhráva fotografia, ktorá získa najviac lajkov.

Súťaž trvá od 1. do 30. júna, výhercov vyhlási Rádio Regina vo vysielaní 12. júla. Ďalšie informácie sa dozviete aj v štatúte súťaže.

Ukážte nám váš zelený raj!

Text presahuje maximálna dĺžku 350 znakov
Súbor sa nepodarilo nahrať. Prosím skúste to znova.

Nahrávam ...

Nepodarilo sa nahrať fotografiu; Vaša fotografia je väčšia ako 3MB, najskôr zmenšite jej dátovú veľkosť, potom ju skúste nahrať znova.

Nesprávny typ súboru. Prosím nahrávajte iba: .jpg, .jpeg, .png

Chýba súbor

* = povinné údaje