Športová televízia
Športová televízia

Čo ma živí, čo ma teší - Silvia Macková

Čo ma živí, čo ma teší - Silvia Macková

V živote to neraz tak býva. Spojí aj zdanlivo nespojiteľné a naučí nás pochopiť tajomstvo vecí, ktoré pred nami ostávali skryté. Tak nejako to bolo aj v prípade doktorky Silvie Mackovej, ktorej profesia finančnej poradkyne má ďaleko od umenia. Ale možno práve to bolo pre ňu výzvou. Dnes má rovnako rada finančníctvo ako obrazy, ktorým vdýchla dušu. Je členkou Mensy - organizácie pre nadpriemerne inteligentných ľudí a v kolektíve, s ktorým ju spája veľa, nachádza porozumenie pre svoju prácu aj záľuby. Stretla sa s ňou Hana Michalčíková.

Silvia Macková I. Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.

Človek na rozdiel od vtákov nepotrebuje na lietanie krídla. Pocit ľahkosti bytia, vzlietnutia, voľnosti, to všetko dokáže nájsť aj v umeleckej tvorbe, ktorá je odrazom jeho duše. Silvia Macková, s ktorou sme sa už dnes ráno rozprávali o ekonómii, matematike, astronómii je vášnivou maliarkou. Ako zistila aj Hana Michalčíková výtvarné umenie vyvažuje jej praktické povolanie finančnej poradkyne.

Silvia Macková II. Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.

Silviu Mackovú sme dnes ráno spoznávali cez jej dve záľuby - ekonómiu a výtvarné umenie. Potvrdila, že ak má človek prácu, ktorá ho baví a hobby, ktoré ho napĺňa, môže sa cítiť v živote šťastný.

Autor: Hana Michalčíková, Foto: myslovakia.sk

Živé vysielanie ??:??

Práve vysielame