Fórum: Problémové nočné spoje

Fórum

Fórum: Problémové nočné spoje

03. 01. 2019 06:53

Dnes sa budeme venovať otázkam poslucháča o železničných spojoch. Tieto otázky sa často množia práve po zmene grafikonu vlakovej dopravy. Viacerým cestujúcim nevyhovujú skoršie odchody spojov. 
Ako nám napísal poslucháč z Piešťan – keďže odchádza posledný vlak na Východ takmer o hodinu skôr – oveľa dlhšie sa čaká na prvé električky v Tatrách a či prípoje v Margecanoch. Podobný problém majú aj tí, ktorí z hlavnej stanice cestujú v neskorších večerných hodinách smerom do okresných a krajských miest na smer Žilina. Pokračuje Martin Jurčo.  

Fórum: Problémové nočné spoje
Stiahnuť audio súbor

Pre tých cestujúcich, ktorým vyhovoval neskorší odchod vlaku z bratislavskej hlavnej stanice na Žilinu teda zostáva dúfať, že štátny železničný dopravca vypočuje nabudúce aj ich hlasy – a odchod tohto vlaku posunie na približne pôvodný čas, ako bola väčšina cestujúcich doteraz zvyknutá.

Ak aj vy máte nejaké nezodpovedané otázky, a to z akejkoľvek oblasti, neváhajte nás kontaktovať. Pripravili sme pre vás telefónne číslo s odkazovačom - 02 32 50 62 62, kam nám môžete vaše otázky zatelefonovať. Rovnako ich môžete napísať aj mailom na forum.regina@rtvs.sk.

Autor: Martin Jurčo; Ilustr. foto: Pixabay

Živé vysielanie
??:??