Fórum: Pyrotechnika v Bratislave počas silvestrovskej noci

Fórum

Fórum: Pyrotechnika v Bratislave počas silvestrovskej noci

08. 01. 2019 06:53

Zákazy sú na to, aby sa porušovali - možno viacerým preblyslo hlavou, ktorí sa rozhodli na Silvestra ostať v Bratislave. Bratislavčania aj návštevníci hlavného mesta nedodržiavali koncom roka zákaz používať zábavnú pyrotechniku. Hoci platil aj počas Silvestrovskej noci, výbuchy sa ozývali z každej strany. Koľko  ľudí sa počas osláv zranilo a koľko pokút mesto udelilo  zisťoval Miroslav Würfl. 

Fórum: Pyrotechnika v Bratislave počas silvestrovskej noci
Stiahnuť audio súbor

V Starom meste už uvažujú povoliť zábavnú pyrotechniku aspoň na tohtoročného Silvestra. Veď aj keby boli naraz v službe všetci 260 mestskí policajti, každý z nich by mal skontrolovať  takmer jeden a pol kilometra štvorcového z rozlohy nášho hlavného mesta. Preto nie je možné každého používateľa zábavnej pyrotechniky pokutovať a je veľmi ťažké zabrániť jej používaniu.

Ak aj vy máte nejaké nezodpovedané otázky, a to z akejkoľvek oblasti, neváhajte nás kontaktovať. Pripravili sme pre vás telefónne číslo s odkazovačom - 02 32 50 62 62, kam nám môžete vaše otázky zatelefonovať. Rovnako ich môžete napísať aj mailom na forum.regina@rtvs.sk.

Autor: Miroslav Würfl; Ilustr. foto: Pixabay

Živé vysielanie
??:??