Fórum: Ako to je s parkovaním návštev?

Fórum

Fórum: Ako to je s parkovaním návštev?

29. 08. 2019 06:53

Do rubriky Fórum nám napísal poslucháč Juraj, ktorý je z bratislavskej Petržalky, ale stará sa o svoju nevládnu mamu, ktorá býva v mestskej časti Karlova Ves. Občas musí u nej zostať i cez noc, no častokrát si nájde ráno na aute papuču. Nie je obyvateľom tejto mestskej časti a počas noci tam teda nemá po správnosti parkovať. Zaujíma ho, kde môže zaparkovať svoje auto bez toho, aby dostal pokutu od mestskej polície. Juraj Turis sa bol nato opýtať starostky Karlovej Vsi Dany Čahojovej. Aká je teda momentálna situácia s parkovaním návštev? 

Fórum: Ako to je s parkovaním návštev?
Stiahnuť audio súbor

Ako ste počuli sami rezidenti nemajú záujem o parkovacie úľavy pre návštevy. Starostka sa rozhodla spomínanej dôchodkyni pomôcť a tak pánovi Jurajovi odporúčame návštevu miestneho úradu v Karlovej Vsi.   

Ak aj vy máte nejaké nezodpovedané otázky, a to z akejkoľvek oblasti, neváhajte nás kontaktovať. Pripravili sme pre vás telefónne číslo s odkazovačom - 02 32 50 62 62, kam nám môžete vaše otázky zatelefonovať. Rovnako ich môžete napísať aj mailom na forum.regina@rtvs.sk.

Autor: Juraj Turis; Ilustr. foto: Pixabay

Živé vysielanie
??:??